Szkoła Języków Obcych Happy School składa się z młodych, wykwalifikowanych lektorów, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i którzy z chęcią pomogą Ci udoskonalić znajomość języków obcych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o skuteczne metody nauczania oraz nowoczesne materiały i technologie. Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie, co daje jeszcze większe zadowolenie słuchacza.

Placówka jest usytuowana w dogodnym i bezpiecznym miejscu, w samym centrum miasta Grudziądza, a nasze sale są przygotowane tak, aby zajęcia były przyjemnością a każdy kursant czuł się komfortowo. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do nauki języków obcych. Dla najmłodszych mamy przyjazny, kolorowy kącik, w którym będą jeszcze chętniej przyswajały języki obce.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy język angielski, rosyjski oraz niemiecki. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania i są skierowane do wszystkich grup wiekowych. Oferujemy Państwu możliwość nauki w grupach lub zajęcia indywidualne, w zależności od Państwa potrzeb. Nabór w naszej szkole trwa cały rok. W naszej ofercie posiadamy kursy stawiające na konwersacje, gramatykę lub pomoc szkolną w formie korepetycji oraz przygotowania do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasistów. Posiadamy również atrakcyjne oferty kursów dla firm oraz tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne. Istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów specjalistycznych. Nasi lektorzy mają doświadczenie m.in. w prowadzeniu kursów z języka technicznego, a także kursów STANAG 6001 na różnych poziomach zaawansowania.

Nasza szkoła stawia również na sport, ruch dzieci i młodzieży i właśnie z tej okazji stworzyliśmy atrakcyjne oferty i promocje dla osób trenujących oraz dopingujących grudziądzkim drużynom. Organizujemy darmowe wakacyjne warsztaty językowe oraz uczestniczymy w letnich i zimowych koloniach organizowanych przez naszych partnerów. Uczestniczymy także w nowatorskim programie partnerskim GKM4U. Naszymi partnerami są: VACANTIA, Football Academy Grudziądz, MKS Grudziądz, SZARŻA Grudziądz, KS STAL, GKM Grudziądz. Jesteśmy również uczestnikiem projektu MADE IN GRUDZIĄDZ.

Nasza Szkoła