Szkoła Języków Obcych Happy składa się z młodych, wykwalifikowanych lektorów, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i którzy z chęcią pomogą Ci udoskonalić znajomość języków obcych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o skuteczne metody nauczania oraz nowoczesne materiały i technologie. Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie, co daje jeszcze większe zadowolenie słuchacza.

Placówka jest usytuowana w dogodnym i bezpiecznym miejscu. Nasze sale są przygotowane tak, aby zajęcia były przyjemnością a każdy kursant czuł się komfortowo. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do nauki języków obcych. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania i są skierowane do wszystkich grup wiekowych. Oferujemy Państwu możliwość nauki w małych grupach, duety lub zajęcia indywidualne, w zależności od Państwa potrzeb. Nabór w naszej szkole trwa cały rok. W naszej ofercie posiadamy kursy stawiające na konwersacje, gramatykę lub pomoc szkolną w formie korepetycji oraz przygotowania do egzaminów maturalnych i ósmoklasisty. Posiadamy również atrakcyjne oferty kursów dla firm. Istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów specjalistycznych. Nasi lektorzy mają doświadczenie m.in. w prowadzeniu kursów z języka technicznego, a także kursów STANAG 6001 na różnych poziomach zaawansowania.

 

Nasza Szkoła